Revispol = o starost méně

Revize všeho firemního se vším, co k tomu patří.

Výhody spolupráce s Revispolem

Nejširší záběr v republice

Pravděpodobně nenajdete firmu se stejným rozsahem služeb, flexibilitou a pokrytím celého Česka

Profesionalita a vstřícnost

Na tým našich zkušených revizních techniků se můžete spolehnout. Odhalí nedostatky a vám ochotně poradí.

Klientský systém, kde vše najdete

Jako bonus k našim službám vám poskyteme přístup do klientského systému, kde uvidíte termíny vašich revizí.

Nízké náklady na dopravu

Neúčtujeme náklady na dopravu podle ujetých kilometrů, ale co nejnižší paušální cenou, proto vždy předem budete znát přesnou cenu našich služeb. Stačí zavolat :-)

O REVISPOLU

KDO JSME

Jak to začalo

Všimli jsme si, že nabídka revizních služeb je v České republice velmi roztříštěná. Psal se rok 2011 a my jsme si řekli, že je třeba nabídnout revize komplexně. Zaměřili jsme se na firemní klientelu, kde je revize nutné provádět ve více oblastech a pravidelně. A velmi často nikdo nemá moc čas se jim věnovat. Proto naši klienti rychle pochopili, že revize jim může organizovat někdo jiný a oni se mohou věnovat své práci.‍

Jak se vyvíjíme

Vždy se snažíme reagovat na poptávku, proto jsme stále rozšiřovali svoji působnost, až nabízíme své služby po celém území České republiky. Také  provádíme revize všech vyhrazených technických zařízení (elektro, plyn, tlak, zdvih) a k tomu kontroly požárně bezpečnostních zařízení, komínů, regálů, ocelových konstrukcí atd. V tomto trendu chceme pokračovat, aby naši klienti měli pokryto vždy vše, co vyžaduje legislativa a co potřebují.

Na co jsme hrdí

Nepřestal (a nejspíš nikdy nepřestane) nás těšit každý nový klient. Ať se jedná o malou začínající firmu nebo velký řetězec s mnoha pobočkami. Pro všechny takové děláme revize a jsme na to hrdí. I když slabost máme pro nové zázníky, kteří na nás dostanou doporučení od již stávajícího klienta. V tu chvíli víme, že naše práce má smysl a že někomu svou činností ulehčujeme život.

Co o nás říkají naši zákazníci

„Spolupracujeme se společností Revispol od počátku Arridere jsou skvělým partnerem v našem oboru Facility managementu. Řeší pro nás zabezpečení revizní, servisní a kontrolní činnosti. Cením si na nich maximální spolehlivosti, úplného pokrytí ČR a úžasné vstřícnosti!“

Jan Fical
Arridere

Revispol  je jedním z našich stálých dodavatelů revizních
a kontrolních činností pro naše klienty.  
Spolupráce nám funguje navýsost dobře a hladce již
dlouhou dobu.


Pavel Zelenák
ČEZ ESCO

NAŠI KLIENTI

Reference mluví za nás. Jste v dobré společnosti.

Vznikli jsme jako malá firma, která umí pomoci. Nemáme lidí nazbyt, ani příliš mnoho času na marketingové kejkle a tak si nás podávají spokojení zákazníci mezi sebou. Pro nás opravdu platí, že dělat svou práci pořádně, se vyplatí.

MÁTE RÁDI OSOBNÍ PŘÍSTUP? TOMU ROZUMÍME.

S kým co probrat

Ing. Petr Maroš

Provozní záležitosti

tel.: 777 02 03 07
e-mail: info@revispol.cz

Ing. Petra Marošová

Obchodní záležitosti

tel.: 777 02 03 05
e-mail: marosova@revispol.cz